Nasze gwiazdy

Zasługą kortów tenisowych jest odkrycie talentu tenisowego Szymona Tatarczyka, kiedy jako 6-cio latek zawzięcie „walczył” ze ścianą treningową. To zmotywowało tatę Szymona, Grzegorza, do pukania w drzwi profesjonalnego tenisa. Kariera Szymona była bardzo obiecująca, zdobywał Mistrzostwa Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Był zawodnikiem Arki Gdynia pod patronatem Prokom Teamu co zaowocowało zwycięstwami w turniejach europejskich. Ukoronowaniem kariery juniorskiej były starty w turniejach wielkoszlemowych US OPEN i AUSTRALIAN OPEN. Niestety ta dobra passa, z przyczyn obiektywnych, się zakończyła - Prokom Team jak i turniej Orange Prokom Open, mimo zapowiedzi wybudowania nowego kortu centralnego w Sopocie, zrezygnował z mecenatu.
Szymon aktualnie wyjechał do USA, gdzie studiuje i gra w lidze uniwersyteckiej.
Obecnie pojawił się następca Szymona – Łukasz Kozielski. Rozpoczął on swoją karierę tenisową od Wakacyjnej Szkółki Tenisowej w 2008r. Tata Łukasza zdecydował się na poprowadzenie syna drogą profesjonalną i od 1 września 2008r. aż do maja 2010r. stał się moim uczniem. Trenowaliśmy na kortach LM i hali w Pszowie. Przygotowaniem fizycznym i odnową chłopca zajęła się Karolina Kostorz. Od lutego 2010r. wraz z Szymonem Tatarczykiem przygotowywaliśmy Łukasza do startów w turniejach skrzatów. W maju 2010r. uzyskał licencję PZT i stał się zawodnikiem UKS „Beskid” Ustroń. Na zakończenie sezonu został sklasyfikowany na 74 miejscu w Polsce. Trzeba podkreślić zwycięstwa Łukasza z zawodnikami z 1-szej 50-tki. Aktualnie występuje w kategorii młodzików i zajmuje 68 miejsce na liście PZT. Życzymy Łukaszowi dalszych sukcesów i awansu w górę listy PZT, a przede wszystkim dużych postępów w zgłębianiu tajników tenisa. 
Kariera tenisowa Łukasza ciągle się rozwija. W kategorii młodzików ostatecznie zajął 7 miejsce. Aktualnie gra w kategorii kadetów i zajmuje 27 miejsce (lista PZT 3/2013).